Po dwóch miesiącach upalnych wakacji spotykamy się ponownie w dniu 01 września 2021 r. w naszej Placówce na uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2021/22,  z procedurami, zasadami i regulaminami, które wszyscy jesteśmy zobowiązani bezwzględnie przestrzegać by zachować zdrowie i bezpieczeństwo. Kształcenie na odległość nie zastąpi bezpośredniego kontaktu ucznia z nauczycielem, a najnowocześniejsze nawet technologie nie stworzą odpowiedniej przestrzeni do budowania trwałych relacji rówieśniczych. 
Zbliżający się rok szkolny, ze względu na panującą pandemię, wymaga od nas odpowiedzialnego zachowania. Proszę was, abyście przestrzegali obowiązujących w Placówce zasad i procedur bezpieczeństwa. Pamiętajcie o dezynfekcji rąk, utrzymaniu dystansu społecznego.
Uczniom i słuchaczom kkz życzę dużo wytrwałości, energii i zapału w rozwijaniu własnych pasji i dążeniu do wyznaczonego celu.
Nauczycielom i pracownikom Centrum Kształcenia Zawodowego w Radomiu życzę, zaangażowania  i profesjonalizmu w nauczaniu i wykonywaniu codziennych czynności by te były źródłem satysfakcji i spełnienia zawodowego – powiedział Dyrektor Placówki CKZ w Radomiu mgr inż. Piotr Zarzyka.