12 listopada 2021 roku zmarł nagle mgr inż. Zdzisław Kosior, wieloletni nauczyciel, pracownik Centrum Kształcenia Zawodowego w Radomiu. Pogrzeb odbędzie się w czwartek 18 listopada.

Informacja o śmierci nauczyciela pojawiła się na stronie Centrum Kształcenia Zawodowego w Radomiu.

– Żegnamy wspaniałego Kolegę, znakomitego Wychowawcę i Nauczyciela wielu pokoleń uczniów i słuchaczy Centrum Kształcenia Zawodowego. Rodzinie i bliskim Zdzisława Kosiora składamy wyrazy głębokiego współczucia – informuje dyrektor, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz cała społeczność -uczniowie i słuchacze.

Zdzisław Kosior prowadził zajęcia praktyczne z zawodu, był opiekunem roku. W Centrum Kształcenia pracował ponad 16 lat, gdzie sprawował tez funkcję prezesa oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego. Miał 60 lat.

Msza żałobna za Zdzisława Kosiora odprawiona zostanie 18 listopada o godzinie 10.00 w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Goryniu, na terenie gminy Jastrzębia. Po nabożeństwie nastąpi pogrzeb o godzinie 11.30, na cmentarzu w Radomiu przy ul. Ofiar Firleja, gdzie zostanie złożona urna z prochami.

 Żródło:Echo Dnia Radomskie